All Products
-
KristerI wanted to take a moment to say how impressed I am with the results of the laser targets so far. Your attention to detail is truly showing, and it’s exciting to see this coming together so well. Thank you for your work and effort—it’s greatly appreciated! Can’t wait to see the final outcome! -
ChrisAwesome thank you so much for the great customer interaction I wish more companies would follow your lead and interact with their customers. Great job! -
YeoI have received the holographic sight in working order. I'm currently trying out the sights, and so it seems to be working well as advertised. I did notice some smudges or finger prints on the lenses, but those were easy enough to clean off. There are some minor things that could be changed or improved upon, but I will surmise them in -
RyanThank you! Its precision and parameters perfectly meet my expectations. I really appreciate your professional recommendation. -
ThomasI have to say, your holographic sight is truly impressive ... it can definitely rival EOTECH!
Keywords [ laser beam projector ] match 28 Products.
360 Degree Uniform Line Laser Generator 520nm 30mW Green Laser Beam Projector
| Product Name: | 360° Green Uniform Line Laser Diode Module |
|---|---|
| Wavelength: | 520nm |
| Fan Angle: | 360 |
520nm 30mW Laser Line Projector Green Guiding Laser Beam For Wood Stone Cloth Cutting
| Product Name: | 520nm 30mW Green Laser Line Projector |
|---|---|
| Wavelength And Output Power: | 520nm ≤30.0mW |
| Line Width: | ≤2.5mm@5m |
520nm 532nm 635nm 650nm Laser Module Projector Generator Single Straight Light Laser Maker
| Product Name: | 532nm 30mW Green Laser Line Module Projector Generator |
|---|---|
| Wavelength And Output Power: | 520nm ≤30.0mW |
| Line Width: | ≤2.5mm@5m |
635nm 20mW Red Line Laser Projector Generator with Mount and Power Adapter for Industrial Alignment Positioning
| Product Name: | 635nm 20mW Red Laser Line Projector |
|---|---|
| Wavelength And Output Power: | 635nm ≤20.0mW |
| Line Width: | ≤2.5mm@10m |
Cross Line Laser Level Module Green 520nm Red 650nm Horizontal & Vertical Line Laser Generator with Mount
| Product Name: | Green Cross Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Display: | Visible Green Cross Beam |
| Laser Mode: | CW |
360 Degree Red and Green Laser Level Module Laser Circle Beam Measuring Detector Scanner
| Product Name: | 650nm 360 Degree Red Laser Line Module |
|---|---|
| Output Power: | ≤1.0mW |
| Line Width: | ≤2.0mm@5m |
Green Line Laser Projector 520nm 30mW Diode Laser Module for Industrial Alignment and Scanning
| Product Name: | Green Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Color: | Visible Green Strait Line |
| Laser Mode: | CW |
Self Leveling 360 Degree Cross Line Laser 520nm 2mW Green 360° Level Laser Alignment Tool
| Product Name: | 360 Degree Green Cross Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Wavelength: | 520nm |
| Output Power: | ≤2.0mW |
Industrial Robotic Machine Vision Laser 360 Degree Well Distributed Uniform Beam Line
| Product Name: | 360° Green Uniform Line Laser Diode Module |
|---|---|
| Wavelength: | 450nm |
| Output Power: | ≤30.0mW |
Compact Red Self Leveling Cross Line Laser Module 635nm 3mW Φ15x24mm
| Product Name: | Self Leveling 360 Degree Cross Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Wavelength: | 635nm |
| Output Power: | ≤3.0mW |

