All Products
-
KristerI wanted to take a moment to say how impressed I am with the results of the laser targets so far. Your attention to detail is truly showing, and it’s exciting to see this coming together so well. Thank you for your work and effort—it’s greatly appreciated! Can’t wait to see the final outcome! -
ChrisAwesome thank you so much for the great customer interaction I wish more companies would follow your lead and interact with their customers. Great job! -
YeoI have received the holographic sight in working order. I'm currently trying out the sights, and so it seems to be working well as advertised. I did notice some smudges or finger prints on the lenses, but those were easy enough to clean off. There are some minor things that could be changed or improved upon, but I will surmise them in -
RyanThank you! Its precision and parameters perfectly meet my expectations. I really appreciate your professional recommendation. -
ThomasI have to say, your holographic sight is truly impressive ... it can definitely rival EOTECH!
Keywords [ cw laser module ] match 73 Products.
520nm 5mW 50mW Combo Mini Laser Modules For Gun Aiming Laser Devices
| Product Name: | High Low Power Combo Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 520nm |
| Output Power: | 5.0mW And 50.0W |
520nm 5mW Green Mini Laser Module 6x12mm for Gun Aiming Laser Sight
| Product Name: | Mininature Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 520nm |
| Output Power: | ≤5.0W |
Multimode Pigtailed Fiber Laser Modules 450nm Pulsed TTL And Analogue Control
| Product Name: | Multimode Pigtailed Fiber Coupled Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 450nm |
| Output Power: | ≤30.0mW |
450nm 520nm 638nm RGB Laser Module Fiber Coupled Bluetooth Controlled Multi-Color Changeable
| Product Name: | RGB Fiber Coupled Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 450nm, 520nm, 635nm |
| Output Power: | ≤50.0mW |
Dot And Line Diode Laser Modules 650nm 20mW Straight Red Line Generator Laser Maker
| Product Name: | Red Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Display: | Visible Red Strait Line |
| Laser Mode: | CW |
5mW 520nm Small Green Dot Laser Module 6x15mm With PD For Gun Tactical Laser Sight
| Product Name: | Small Green Dot Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 520nm |
| Output Power: | ≤50.0mW |
Coaxial Dual Wavelength Mini Laser Modules 850nm 1mW 520nm 5mW Combo
| Product Name: | 850nm 520nm Coaxial Dual Beam Lasers Module |
|---|---|
| Wavelength Output Power: | 850nm 0.4mW-1.0mW And 520nm 1.0mW-5.0mW |
| Laser Type: | CW |
Uniform Distribution Line Laser Module 635nm 50mW 50um For Industrail Robotics Guidance
| Product Name: | Powell Lens Well-Distributed Line Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 635nm |
| Line Width: | ≤50um@100mm |
650nm 30mW 9um Coaxial Package Fiber Output Laser Module For Industrial and Medical Equipment
| Product Name: | Single Mode Fiber Pigtailed Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 650nm |
| Output Power: | ≤30.0mW |
High Power Focusable Powell Lens Uniform Line Laser Module 405nm 450nm 520nm 635nm 660nm 1W - 10W
| Product Name: | Powell Lens Well-Distributed Line Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 405nm, 450nm, 520nm, 635nm, 660nm |
| Line Width: | ≤200um@100±10cm |

