All Products
-
KristerI wanted to take a moment to say how impressed I am with the results of the laser targets so far. Your attention to detail is truly showing, and it’s exciting to see this coming together so well. Thank you for your work and effort—it’s greatly appreciated! Can’t wait to see the final outcome! -
ChrisAwesome thank you so much for the great customer interaction I wish more companies would follow your lead and interact with their customers. Great job! -
YeoI have received the holographic sight in working order. I'm currently trying out the sights, and so it seems to be working well as advertised. I did notice some smudges or finger prints on the lenses, but those were easy enough to clean off. There are some minor things that could be changed or improved upon, but I will surmise them in -
RyanThank you! Its precision and parameters perfectly meet my expectations. I really appreciate your professional recommendation. -
ThomasI have to say, your holographic sight is truly impressive ... it can definitely rival EOTECH!
Keywords [ red line laser module ] match 30 Products.
Self Leveling 360 Degree Cross Line Laser 520nm 2mW Green 360° Level Laser Alignment Tool
| Product Name: | 360 Degree Green Cross Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Wavelength: | 520nm |
| Output Power: | ≤2.0mW |
520nm 30mW Focus Adjustable Powell Lens Uniform Line Laser Module for Machine Vision Inspection
| Product Name: | 520nm 30mW Powell Lens Uniform Line Laser Module |
|---|---|
| Wavelength And Output Power: | 520nm ≤30.0mW |
| Line Width: | ≤50um@150mm |
Green Line Laser Projector 520nm 30mW Diode Laser Module for Industrial Alignment and Scanning
| Product Name: | Green Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Color: | Visible Green Strait Line |
| Laser Mode: | CW |
520nm 30mW 360° Uniform Line Laser Projector or Pipeline Inspection and 3D Scanning
| Product Name: | 360° Green Uniform Line Laser Diode Module |
|---|---|
| Wavelength: | 520nm |
| Fan Angle: | 360 |
520nm 532nm 635nm 650nm Laser Module Projector Generator Single Straight Light Laser Maker
| Product Name: | 532nm 30mW Green Laser Line Module Projector Generator |
|---|---|
| Wavelength And Output Power: | 520nm ≤30.0mW |
| Line Width: | ≤2.5mm@5m |
360 Degree Uniform Line Laser Generator 520nm 30mW Green Laser Beam Projector
| Product Name: | 360° Green Uniform Line Laser Diode Module |
|---|---|
| Wavelength: | 520nm |
| Fan Angle: | 360 |
650nm 50mW 90% High Uniformity Line Laser Generator For Machine Vision 3D Scanning Industrial Camera
| Product Name: | Powell Lens Uniform Line Laser Module |
|---|---|
| Wavelength: | 635nm |
| Line Width: | ≤50um@150mm |
635nm 20mW CW Red Dot Beam Laser Diode Module for Medical Instrument Laser Source
| Product Name: | 635nm 20mW Red Laser Diode Module |
|---|---|
| Laser Color: | Visiable Red Dot |
| Laser Mode: | CW Or Pulse |
Industrial Dot And Line Diode Laser Diode Module 405nm - 1050nm Pulsed TTL Modulation
| Product Name: | Dot Laser Diode Module |
|---|---|
| Wavelength: | 405-1050nm |
| Output Power: | 1- 500mW |
650nm 30mW Red Laser Diode Module For Gas Detector Sensor Laser Equipment Parts
| Product Name: | 650nm 30mW Red Dot Laser Diode Module |
|---|---|
| Laser Color: | Visiable Red Dot Beam |
| Laser Mode: | CW Or Pulse |

