All Products
-
KristerI wanted to take a moment to say how impressed I am with the results of the laser targets so far. Your attention to detail is truly showing, and it’s exciting to see this coming together so well. Thank you for your work and effort—it’s greatly appreciated! Can’t wait to see the final outcome! -
ChrisAwesome thank you so much for the great customer interaction I wish more companies would follow your lead and interact with their customers. Great job! -
YeoI have received the holographic sight in working order. I'm currently trying out the sights, and so it seems to be working well as advertised. I did notice some smudges or finger prints on the lenses, but those were easy enough to clean off. There are some minor things that could be changed or improved upon, but I will surmise them in -
RyanThank you! Its precision and parameters perfectly meet my expectations. I really appreciate your professional recommendation. -
ThomasI have to say, your holographic sight is truly impressive ... it can definitely rival EOTECH!
Keywords [ laser module projector ] match 29 Products.
360 Degree Uniform Line Laser Generator 520nm 30mW Green Laser Beam Projector
| Product Name: | 360° Green Uniform Line Laser Diode Module |
|---|---|
| Wavelength: | 520nm |
| Fan Angle: | 360 |
Customizable 520nm 30mW Green Light Laser Line Projector for Industrial Laser Layout Marking Tool
| Product Name: | 520nm Green Laser Line Projector |
|---|---|
| Output Power: | 30.0mW |
| Line Width: | ≤1.0mm@1m |
650nm 5mW Red Beam Cross Line Laser Projector Customizable for Laser Measurement and Marking
| Product Name: | Red Corss Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Display: | Visible Red Corss Beam |
| Laser Mode: | CW |
520nm 50mW Powell Lens High Uniformly Green Line Laser Module for Smart Robot Automation3D Vision Scanning
| Product Name: | Well-Distributed Line Laser Module With Powell Lens |
|---|---|
| Wavelength: | 532nm |
| Line Width: | ≤30um@100mm |
Industrial Dot And Line Diode Laser Diode Module 405nm - 1050nm Pulsed TTL Modulation
| Product Name: | Dot Laser Diode Module |
|---|---|
| Wavelength: | 405-1050nm |
| Output Power: | 1- 500mW |
Self Leveling 360 Degree Cross Line Laser 520nm 2mW Green 360° Level Laser Alignment Tool
| Product Name: | 360 Degree Green Cross Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Wavelength: | 520nm |
| Output Power: | ≤2.0mW |
Green Laser Line Generator 520nm 50mW With Power Supply Adapter And Mounting Bracket
| Product Name: | Green Laser Line Module Projector Generator |
|---|---|
| Wavelength And Output Power: | 520nm, 632nm |
| Line Width: | ≤1.5mm@3m |
360 Degree Red and Green Laser Level Module Laser Circle Beam Measuring Detector Scanner
| Product Name: | 650nm 360 Degree Red Laser Line Module |
|---|---|
| Output Power: | ≤1.0mW |
| Line Width: | ≤2.0mm@5m |
650nm Red Laser Line Generator for Machine Cutting Positioning Alignment and Guidance
| Product Name: | 650nm Red Laser Line Module Projector Generator |
|---|---|
| Output Power: | ≤100.0mW |
| Line Width: | ≤2.0mm@6m |
Cross Line Laser Level Module Green 520nm Red 650nm Horizontal & Vertical Line Laser Generator with Mount
| Product Name: | Green Cross Line Laser Module |
|---|---|
| Laser Display: | Visible Green Cross Beam |
| Laser Mode: | CW |

